Zajistěte si schůzku s naším technicko-obchodním poradcem. Díky této schůzce získáte informace, zda je vůbec možné instalovat fotovoltaiku, popřípadě za jakých podmínek (statika, požární bezpečnost atd.), zda se vám pořízení FVE vyplatí, jakou technologii zvolit, jaký výkon je optimální pro váš dům i jaké možnosti financovaní můžete využít.

Co musí zajistit předseda SVJ pro instalaci FVE

Příprava pro realizaci fotovoltaické elektrárny

  • Věnujte pár desítek minut svého času pro potřebné zadání a oměření. Jen tak můžeme připravit nabídku na míru vašim potřebám.
  • Po představení nabídky na výboru je třeba vybrat nejlepší variantu pro váš dům.
  • Následně je třeba svolat schůzi vlastníků bytových jednotek, kterým náš technik představí možná řešení, finance a zodpoví jejich dotazy.

Ostatní vyřídíme my

V případně kladného stanoviska schůze se postaráme o vše potřebné, tedy o administrativu spojenou s distribucí EE, dotacemi, financováním, vyřídíme veškerá povolení, projektové dokumentace, elektro dokumentace. Zrealizujeme samotnou montáž, zajistíme požární bezpečnost staveb, fotovoltaiku uvedeme do provozu a předáme k užívání. Samozřejmě vše vysvětlíme, abyste věděli, jak elektrárna funguje.